Diplomația si bunul simt nu e o extra opțiune la ei.
Totul transparent, am asistat la revizie, sa explicat fiecare lucru făcut.
Oameni foarte amabili de la recepție pana la mecanici.
Merita venit la ei si daca ești din Satu Mare.
Sa menționat de la bun început costurile, ce operațiuni se fac, timp estimativ, lucru pe care nu le vezi si nu le auzi in multe locuri.
Jos pălăria pentru echipa de acolo, oameni de nota 10+.